Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpisy

 • czwartek, 13 sierpnia 2015
  • Psy i stylizacja- czyli nie kupuj, adoptuj ! :)

   Ostatnimi czasy bardzo rzadko tu zaglądam.

   Po pierwsze dlatego, że w pierwszej kolejności są moi klienci, nikogo nie mogę zostawić bez pomocy, a że klientów jest dużo i cały czas przybywa nowych (dziękuję za zaufanie:)), czasu coraz mniej.

   Po drugie, od kilku ładnych miesięcy, gdy tylko mam wolną chwilę, jadę 70 km do Schroniska dla Zwierząt w Korabiewicach i jak tylko potrafię pomagam przy psach :) Co należy do moich obowiązków? - przed wszystkim spacery z psami. Ponadto, każdy wolontariusz angażuje się też w pomoc przy szukaniu domów i adopcji psów.

   Mimo, że pracownicy schroniska i wolontariusze bardzo dobrze znają swoich podopiecznych, ich charaktery, upodobania, wiele osób obawia się adoptować dorosłego psa, bo nie będzie pasował do ich trybu/stylu życia.

   Stąd właśnie sesja zdjęciowa  mająca na celu zaprezentowanie wybranych psów jako idealnie wpisujących się w aktywny, energiczny tryb życia młodych ludzi preferujących miejski klimat :)

   Pomysł na sesję zrodził się w naszych głowach jeszcze bardzo wczesną wiosną, później trochę ewaluował, następnie trzeba było czekać na odpowiednią pogodę, dograć ekipę, wpisać się w kalendarz życia schroniska (bo tam właśnie odbyła się sesja), zapewnić odpowiednie warunki do pracy.. psom :) no i wreszcie po wielu miesiącach oczekiwania możemy pochwalić się pierwszymi zdjęciami ( kolejne będę publikować w przyszłości)

   Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nasz projekt. Wszyscy pracowali przy nim całkowicie charytatywnie !! :)

   A o to i efekty naszej pracy:) w rolach głównych kolejno BĄBEL, KINIO i NEFI - wszyscy troje gorąco polecają się na wspólne życie i do adopcji

   Kontakt w sprawie adopcji: ADOPCJE@SCHRONISKO.INFO.PL

   Foto:  Taida Tarabuła i Anna Kleniewska ( foto-psy.pl) 

   MUA: Marzena Stępień Furmanek

   Stylizacja : JA

   Modelki : Kinga i Paulina

   Produkcja: Kasia Sławińska i ...ja :)

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Psy i stylizacja- czyli nie kupuj, adoptuj ! :) ”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   czwartek, 13 sierpnia 2015 11:33