Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpisy

 • piątek, 21 sierpnia 2009
  • Powtórny panieński :)

   Ciągnąc wątek moich weselno-panieńskich wakacji, zbliża się weekend, tradycyjnie wraz z weselem.

   Ale żeby tego było mało, dziś wybieram się również na wieczór panieński, ale nie taki zwykły, ponieważ panna młoda nie jest juz taka znowu młoda jako, że "ohajtała" sie ponad rok temu :D

   Jeśli ktoś pomyślał, że biedaczka nie miała przedślubnego wieczorku i teraz musi sobie odbic, jest w wielkim błędzie!!

   Wieczorek w zeszłym roku był, a jak !! I to całkiem przedni !!

   Tym razem wieczór nosi nazwę "powtórnego" z podtematem " tesknota za stanem panieńskim". Współimprezowiczki mają obowiązek ruszyć wyobraźnią i przebrać się za facetów, ale w wersjii mega sexi!!

    

   Jeśli jesteście ciakawi efektów, zapraszam po weekendzie ( chyba, ze jakimś cudem dam rade zgrać foty dziś w nocy, w co szczerze wątpię jako, że imprezy w towarzystwie "prawie panny ale nadal młodej" nie należą do lajtowych :D , a z rana czeka mnie następna przeprawa na trasie  Warszawa-Białystok )

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   piątek, 21 sierpnia 2009 16:33
 • czwartek, 20 sierpnia 2009
 • środa, 19 sierpnia 2009
  • W RYTMIE HIP HOPU......

    

   Cztery miesiące temu  pracowałam, a w zasadzie tyrałam, przy pewnej sesji zdjęciowej dla pewnej warszawskiej szkoły tańca. 12 godzin pracy o kawie i snikersie, 10 tancerzy do stylizacji, wśród których były osoby, no powiedzmy niezbyt skłonne do współpracy.

   Następnie 3 miesiące wykłucałam się o zdjęcia , które należały mi sie jak chłopu ziemia. Ale wreszcie moge pochwalić się tym co wypociłam.

   Na początek moja ulubiona stylizacja, zarówno ze względu na, nieskromnie powiem,  dobrą stylizację  jak i ( co sami zaraz zobaczycie) genialną pracę makijażystek  oraz osobę z która przyszło mi pracować : pomysłowy, utalentowany i chętny do współpracy tancerz, oby więcej takich !!

    

   Przed Wami JOKER :

    

   C.D.N ....

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   środa, 19 sierpnia 2009 20:19
 • niedziela, 09 sierpnia 2009
 • poniedziałek, 03 sierpnia 2009
  • WESELNE ŻYCIE

   Całe lato bez wakacji :( a wszytsko przez absolutny wysyp wesel !! Każdy weekend spędzam na weselu, a w najgorszym przypadku na wieczorze panieńskim.

   Musze przyznać, że poprzeczka, jeśli chodzi o te ostatnie, jest coraz wyżej. Zwykłe spotkanie paru dziewczyn już nie wystarczy. Striptizerzy też stają się przeżytkiem ( NA SZCZĘŚCIE !!!!!!!!!!) Jeśli chodzi o pomysłowość moich koleżanek to np. najbliższy panieński spędzimy na szaleństwie w litewskim aquaparku ( to w dzień, bo w nocy- tradycyjnie- MEGA IMPREZA:D )

    

   Jeśli chodzi o wesela , to powiem, że aż mi się humor poprawił, ponieważ z radością odkryłam, że sukienki w stylu sióstr kopciuszka, uszyte z podszewki, stają się tak samo  przeżytkiem jak nadzy panowie na wieczorze panieńskim.

   Z radością obserwuję wzrost standardów weselnych. Coraz większa klasa, zdecydowanie :)

   Co wcale nie znaczy, że nagle zrobił się tam wieczór w Teatrze Narodowym. Nadal jest dużo tzw. "wsi" tudzież "przedmieści" ( żeby mieszkańcy terenów wiejskich nie poczuli sie urażeni tym kolokwialnym porównaniem)

   Ale na szczęście coraz rzadziej widuję zwykłą dzienną torebkę, pokaźnych rozmiarów jako forma dodatku do koktailowej sukienki. Oczywiście nadal takie "gadżety" bywaja używane, jednak coraz trudniej je wypatrzeć w tłumie gości.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 03 sierpnia 2009 23:28