Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpisy

 • środa, 01 lipca 2009
  • NAGIE CIAŁA ;))

   Długo nie pisałam, ale za to poza blogiem pracowałam bardzo intensywnie :)

   Wczoraj był ważny dzień w moim życiu , ponieważ moja najlepsza przyjaciółka została Panią Magister !!!!!!!

   Towarzyszyłam jej oczywiście w tym ważnym dniu duchem i ciałem, a to z kolei wiązało się zo osobistą obecnością na dawno nie odwiedzanym wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego:)

   I o ile zawsze byłam dumna z tego jak nasze studentki się odziewają, pomijając już kwestię tego jaką dumą napawał mnie cały Uniwerek :D, to tym razem poczułam lekkie zażenowanie. Jedna ze studentek, na szczęście nikt znany mi osobiście, będąc osobą tzw, słusznych gabarytów, przywdziała dość krótkie szorty i bluzkę bez ramiączek, i może to wszytsko nie byłoby tak dramatyczne gdyby nie to, że zrobiła z siebie autentyczną baryłkę z piwem. Szorty kończyły się w najgrubszym miejscu ud a bluzka z dość kształtnych piersi robiła balony.

   Moje drogie, wniosek z tego taki, zerknijcie w lustro ze dwa razy, co najmniej, zanim przywdziejecie jakiś letni ciuch. Nie chodzi o to by wpędzać Was w kompleksy, ale o to, byście zawsze pokazywały swe największe atuty!!!! Nie wszystko co modne do Was pasuje. Większość lansowanych rzeczy pasuje na tzw. "patyki" ale te z kolei, są mało kobiece i zazwyczaj nie specjalnie podobają się facetom. Tak wiem, nie żyjemy po to by się przeglądać w ich oczach, jednak jak by na to nie patrzeć, miło kiedy ukochany mężczyzna ma błysk w oku widząc nas w jakieś kiecce, bo to że ma blysk jak nas widzi bez tej kiecki, to akurat nie dziwi a nawet sie ceni i jemu i wam, ważne by ten błysk pozostał kiedy już ciuchy przywdziejemy. Ale takie, dobrze dobrane do naszych indywidualnych potrzeb!!!!

   Kochane, zatem do luster!!!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   środa, 01 lipca 2009 22:14