Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpisy

 • niedziela, 31 marca 2013
 • poniedziałek, 25 marca 2013
 • poniedziałek, 11 marca 2013
  • Jest ładnie, jest fajnie :)

   Styl, to nie tylko ciuchy, to wszystko co nas otacza. Już dawno udowodniono, że ludzie podświadomie wybierają obcowanie z ładnymi ludźmi, ładnymi rzeczami. To co ładne wydaje nam się lepsze i przyjemniejsze. Dlaczego więc nie tworzyć wokół siebie estetycznej przestrzeni? 

    

   Ja lubię ładne rzeczy bo życie w ich otoczeniu jest przyjemniejsze i łatwej się wypoczywa, bardziej efektywnie. Lubię ładną pościel, dywany, kubki, kwiaty, wieszaki na ubrania. Nawet woreczki na bieliznę w podróży lubię mieć ładne, bo tak jest...fajniej :)

   Ostatnio poszukując prezentu dla córeczki mojej przyjaciółki natrafiłam na prześliczną pościel, co więcej, jak się później okazało, mogę sobie sama wybrać wzór i zaprojektować szczegóły na tej pościeli :) 

   Najbardziej urzekło mnie to ,że można zrobić coś dla dziecka co jest stylowe, urocze i nie ma nic wspólnego z przesłodzonymi, cukierkowymi, rzekomo ładnymi gadżetami w różowe lub niebieskie misie ( z całym szacunkiem do misiów :) , kokardki itp....

   

   Potem okazało się , ze na poscieli się nie konczy :) są torby na lunch, na zakupy, poduszki , kominy !! :) 

   

   

   fajnie jest nosić zakupy w takiej torbie, albo wyjmować w pracy lunch z ładnej torebeczki, zresztą ja idę dalej, chcę jeść na ładnej serwetce i sama sobie wybiorę jej wzór  !!! :) 

    

   Więcej znajdziecie tu: https://www.facebook.com/Pakiponka

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 11 marca 2013 22:53
 • piątek, 08 marca 2013