Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpisy

 • wtorek, 15 marca 2011
  • Gotowa na wszystko !!!

   Która z nas nie obiecuje sobie przynajmniej raz w roku, że teraz w końcu zrobi coś dla siebie ?

   Niestety zawsze brakuje czasu na to żeby wreszcie zatrzymać sie na chwile i zrobic coś tylko dla siebie.

   Zdaniem psychologów odrobina zdrowego egoizmu jest bardzo zdrowa a nawet niezbędna aby nomalnie funkcjonować i móc wchodzić w poprawne, zdorwe relacje ze społeczeństwem.

   Tyle teorii, przejdźmy do praktyki ....

   Zostałam poproszona o wspóprace przy świetnym projekcie i myslę, że wiele z Was przyan mi rację, że chwila wypoczynku i wytchnienia przyda sie każdej z nas zwłaszcza jeśli przy tej okazji można nauczyć się czego pożytecznego, co poprawi samopoczucie każdej kobiecie.

    

   Serdecznie zapraszam wszystkie Panie na szkolenie z cyklu "GOTOWA NA WSZYSTKO ", najbliższe odbędzei się 26-27 marca w Hotelu Partner w Mińsku Mazowieckim. W programie : warszatwty ze stylizacji, które poprowadzę osobiście :), szkolenie z mowy ciała, nauka wizażu, oraz sexy dance, a na zakończenie sesja zdjęciowa podsumowująca zdobyte umiejątnosci

   Szczegóły na stronie szkolenia http://www.gotowanawszystko.pl/index.html.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   wtorek, 15 marca 2011 18:18
 • środa, 09 marca 2011
  • Torebka cud :)

   Jest taka teoria, że Panie o szerokich biodrach nie powinny nosić torebek na długim pasku, tak by torebka wypadała na biodrach. Jest jednak pewien rodzaj torebek, które nie dość, że lądują na biodrze to jeszcze zamiast je poszerzać, cudownie maskują. Inaczej torebka cud :)

   Warunek jest jeden, torebka musi miękko oklać biodra, tworząc swego rodzaju chustę.

   Idealną torebke znalazłam kilka miesiący temu i muszę przyznać, że zakochałam się w niej od piwerwszgo wejrzenia. Jest w kolorze cimnego brązu i cudownie będzie sprawdzać się przez 3/4 roku :) W dodatku pomieści wszystko co jest mi potrzebne przez cały pracowity dzień, a długi pasek i wolne ręce podczas zakupów z klientami sprawdzają się w stu procentach .

   Autorkami tej cudownej torby są dwie aktywne kobiety Monika Zagajska i Anna Ibisz. Od razu widać kobiecą rękę w procesie projektowania torebki. Wszystko jest w niej dokładnie przemyślane i niesłychanie funkcjonalne.

    

   Więcej takich pięknycxh toreb znajdziecie na  http://bagtoblack.pl/

    

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   środa, 09 marca 2011 09:16
 • czwartek, 03 marca 2011