Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpisy

 • wtorek, 08 grudnia 2009
  • Szkolenie

   Wczoraj miałam przyjemność prowadzić szkolenie z zasad stylizacji biznesowej dla części pracownic jednego z czołowych polskich banków.

   Mimo, że każde tego typu wystąpienie powoduje większą lub mniejszą tremę, za każdym razem coraz bardziej mi sie to podoba.

   Panie sprawiały wrażenie zadowolonych i chętnie zabierały głos, co tym bardziej sprawiało mi przyjemność.

   Przy każdym takim spotkaniu czuję, że mam przed sobą misję. To ode mnie zależy czy uczestniczki zaakceptują siebie, polubią krągłości lub nadmierną chudość.

   Jeśli uda mi się przekonać panie do noszenie strojów służbowych z chęcią i dumą ze swojej sylwetki - moja misja spełniona. Jako pracownice stają się bardziej reprezenatacyjne, a jako kobiety  bardziej pewne siebie. Wiedząc jak dobrać kostium stają się świadome swego wdzięku, co z pewnością pomaga w pracy.

   Po takim spotkaniu wszyscy sa szczśliwi. Ja, bo w moim mniemaniu właśnie kogoś choć trochę uszczęsliwiłam, szłuchaczki, bo dowiedziłay się w czym wyglądają najlepiej i jak powinny podkreślać swoją kobiecość nie stając się wulagarnymi, a szef, bo jego kompetentni pracownicy stają się również nienagannie wyglądającymi reprezentatntami firmy.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Szkolenie ”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   wtorek, 08 grudnia 2009 21:23