Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpisy

 • poniedziałek, 04 lutego 2013
 • sobota, 02 lutego 2013
  • Żelazna logika zakupów

   Uwaga, dzisiejszy wpisy skierowany jest w szczególności do PAŃ. Drodzy PANOWIE, którzy zaczytujecie się w moich wpisach od rana do wieczora, musicie wybaczyć, ale w tym przypadku chodzi o tak elementarne cechy płci, że nie da się tego połączyć . Chyba że użyjecie tej wiedzy w celu lepszego zrozumienia decyzji podejmowanych przez bliski Wam kobiety :) A zatem… to nie prawda, że kobiety zakupów dokonują bezmyślnie, wydają pieniądze na rzeczy zbędne i nie potrafią pohamować swoich łowieckich instynktów.  Jasne, można czasem odnieść takie wrażenie, ale to wszystko da się usprawiedliwić Zakupową Logiką Specjalistki. ZLS to dziedzina tak skomplikowana jak bardzo jest ona niepoznana męskiej części zakupowiczów. Niektóre kobiety stosują się do niej instynktownie, inne wzbraniają przed nią jak mogą (z różnym skutkiem) a jeszcze inne jakby w ogóle zapomniały o jej istnieniu. Dlatego dla podsumowania, usystematyzowania i utrwalenia wiedzy, jako Wasz zakupowy przewodnik przedstawię najważniejsze zasady Zakupowej Logiki Specjalistki:

   1. Jeśli poszłaś na zakupy zamiast dokończyć projekt lub przeczytać ważne notatki pamiętaj: W PROJEKT ANI W NOTATKI SIĘ NIE UBIERZESZ, za to z pewnością nowa para butów podkręci Twoją pewność siebie i nikt nawet nie zauważy elementów świadczących o nieprzygotowaniu.

   2. Jeśli kupiłaś (rzekomo) za dużo rzeczy na wyprzedaży, pamiętaj: TO SZTUKA OSZCZĘDZANIA, której inni uczą się latami a Ty zdobywasz całą wiedzę w jedno popołudnie. Przelicz dokładnie ile zapłaciłabyś za zakupione rzeczy bez promocji a wszystko stanie się jasne.

   3. Jeśli wstawiłaś łóżko w sypialni tak, że wstając rano wpadają na Ciebie drzwi szafy, pamiętaj: TO USTAWIENIE UŁATWIA WYBIERANIE, SEGREGOWANIE I PRZEDE WSZYSTKIM PODZIWIANIE zawartości Twojej szafy. To ostatnie możesz robić nawet nie wychodząc z łóżka (dalszy komentarz zbędny).

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Żelazna logika zakupów ”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   sobota, 02 lutego 2013 13:41