Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpisy

 • niedziela, 31 stycznia 2010
  • Paski i paseczki

   Witajcie w Nowym Roku:)

   Na początek najlepsze Noworoczne życznia dla wszystkich odwiedzających tego bloga!!

   Wiem, wiem, trochę późno, ale jest jeszcze styczeń więc chyba można ....(?)

   Jedyna co mogę powiedzieć na swoje usprawiedliwienie, to to, że miałam ostatnio baaaardzo dużo pracy, z czego oczywiście bardzo się cieszę bo sprawia mi ona ogromną frajdę .

   Dziś postanowiłam podzielić się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi pasków, takich do spodni, sukienek i nie tylko.

   Spotykając się z moimi klintkami, doszłam do wniosku, że mimo zupełenie różnych sylwetek, typów kolorystycznych , osobowości , zawodów itp. itd, mają jedną wspólna cechę...uważają, że paski są nie dla nich!

    

   Otóż moje drogie Panie i Panowie ( bo wiem, że Ci ostatni też tu zglądają) paski sa dla każdego!!! inny jest jedynie sposób ich noszenia i rodzaj paska. Dla jednych idealny bedzie szeroki zapięy w talii z gróbej skóry, inni super beda prezentowac się w węższym , np 3 cm, miekkim, zapietym tuż pod biustem. Jeszcze inni najlepiej zaprezentują się w pasku zapietym na biodrach.

   Pasek ma bardzo ważne zadanie. Musi zwrócić uwagę na najszczuplejsze miejsce naszego tułowia, a poniewaz każdy to miejsce ma w innym mijescu, dlatego różnie będą na tymże tułowiu lądować nasze paski. Jeśli brakuje nam zupełnie wcięcia w talii, wówczas odpowiedni pasek stworzy jej iluzję - jeśli zepniemy nim coś luźniejszego.

   Jak grubość dla kogo? Trudno tu oczywiście generalizować ponieważ na sylwetkę należy spojrzeć całościowo, jednak są pewne zasady których należy sie trzymać. I tak, osoby z długą talią moga pozwolić sobie na szeroki pas z ciekawą klamrą, posiadaczki krótszych powinny zdecydować sie na węższy, zazwyczaj około 3 cm, zaś te z większym brzuszkiem, powinny zapiąć miękki, około 3 centymetrowy pasek tuż pod biustem lub też, przy jednocześcnie dłaugich nogach, tuż pod brzuchem.

   Przed wszytskim nie należy się bać, najlepiej popróbować i obiektywnie oceniać siebie, a zwłaszcza nasze cięgla skrywane zalety!!

    

    

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Paski i paseczki ”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   stylistka.3
   Czas publikacji:
   niedziela, 31 stycznia 2010 20:19