Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpis

czwartek, 13 sierpnia 2015

Psy i stylizacja- czyli nie kupuj, adoptuj ! :)

Ostatnimi czasy bardzo rzadko tu zaglądam.

Po pierwsze dlatego, że w pierwszej kolejności są moi klienci, nikogo nie mogę zostawić bez pomocy, a że klientów jest dużo i cały czas przybywa nowych (dziękuję za zaufanie:)), czasu coraz mniej.

Po drugie, od kilku ładnych miesięcy, gdy tylko mam wolną chwilę, jadę 70 km do Schroniska dla Zwierząt w Korabiewicach i jak tylko potrafię pomagam przy psach :) Co należy do moich obowiązków? - przed wszystkim spacery z psami. Ponadto, każdy wolontariusz angażuje się też w pomoc przy szukaniu domów i adopcji psów.

Mimo, że pracownicy schroniska i wolontariusze bardzo dobrze znają swoich podopiecznych, ich charaktery, upodobania, wiele osób obawia się adoptować dorosłego psa, bo nie będzie pasował do ich trybu/stylu życia.

Stąd właśnie sesja zdjęciowa  mająca na celu zaprezentowanie wybranych psów jako idealnie wpisujących się w aktywny, energiczny tryb życia młodych ludzi preferujących miejski klimat :)

Pomysł na sesję zrodził się w naszych głowach jeszcze bardzo wczesną wiosną, później trochę ewaluował, następnie trzeba było czekać na odpowiednią pogodę, dograć ekipę, wpisać się w kalendarz życia schroniska (bo tam właśnie odbyła się sesja), zapewnić odpowiednie warunki do pracy.. psom :) no i wreszcie po wielu miesiącach oczekiwania możemy pochwalić się pierwszymi zdjęciami ( kolejne będę publikować w przyszłości)

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nasz projekt. Wszyscy pracowali przy nim całkowicie charytatywnie !! :)

A o to i efekty naszej pracy:) w rolach głównych kolejno BĄBEL, KINIO i NEFI - wszyscy troje gorąco polecają się na wspólne życie i do adopcji

Kontakt w sprawie adopcji: ADOPCJE@SCHRONISKO.INFO.PL

Foto:  Taida Tarabuła i Anna Kleniewska ( foto-psy.pl) 

MUA: Marzena Stępień Furmanek

Stylizacja : JA

Modelki : Kinga i Paulina

Produkcja: Kasia Sławińska i ...ja :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
stylistka.3
Czas publikacji:
czwartek, 13 sierpnia 2015 11:33

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • wikingserwis napisał(a) komentarz datowany na 2015/08/27 15:06:08:

    Piękna idea! A efekty Twojej pracy są wręcz powalające :)

Dodaj komentarz