Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpis

wtorek, 31 grudnia 2013

Sylwester Last Minute

Miał być Sylwester na kanapie, w piżamie, z winem i książką. Chciałam odpocząć od tej przedsylwestrowej krzątaniny. Co rok to sobie powtarzam i co rok wychodzi sylwestrowy spontan czyli dwa dni przed okazuje się, że kilkoro znajomych, którzy zostawili temat na ostatnią chwilę, nie ma co ze sobą zrobić. Zaczynamy więc organizować Sylwestra Last Minute, czego efektem są świetne imprezy w niewielkiej, ale zgranej grupie najbliższych znajomych.

W tym roku, jako że impreza odbywa się w jeszcze niewykończonym domu, postanowiliśmy wykorzystać motyw ekipy remontowej w naszym dress codzie. Zapowiada się doskonale. Mam kask, kamizelkę odblaskową, kraciastą koszulę, wielkie buciory i przetarte dżinsy.  Młotek, śrubokręt i wiertarka dziś będą moimi jedynymi dodatkami. I dobrze, nie musze zastanawiać się jak upchnąć wszystkie niezbędne rzeczy do mikrotorebki.

Wyszło tak: 

A skoro wieczór już zaplanowany, przekąski same szykują się w kuchni, kieliszki gotowe, muzyka nastawiona a goście w drodze, czas na życzenia noworoczne.

Życzę Wam, byście w 2014 roku byli bardziej szczęśliwi i zadowoleni z samych siebie. Abyście otaczali się dobrymi, wspierającymi ludźmi i mogli świętować jak najwięcej sukcesów.

I pamiętajcie słowa Perfekcyjnego klasyka: zmiany życiu najlepiej zacząć od własnej szafy.

Udanej zabawy!

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
stylistka.3
Czas publikacji:
wtorek, 31 grudnia 2013 19:07

Polecane wpisy