Porady Stylistki - Moda, Stylizacja, Kreacja Wizerunku

Wpis

czwartek, 12 grudnia 2013

Biało

I nie chodzi o to co za oknem, lecz o białej koszuli mowa będzie. Temat niby wyczerpany do granic możliwości. Wszyscy styliści trąbią na prawo i lewo, że biała koszula to baza wszystkiego, a mimo to ciągle spotykam na mojej drodze klientki, które w szafie nie mają nawet pół białopodobnej koszuli. I co słyszę w  odpowidzi na moje rozpaczliwe: dlaczego? A no, że to nudne, że wszyscy je mają, że potrzebują przecież jakiegoś koloru w szafie lub, że biała koszula jest zbyt formalna i nie pasuje do ich stylu. Chociaż staram się cierpliwie tłumaczyć w rzeczywistości nagła krew mnie zalewa bo przecież "biała" to najbardziej perfekcyjna rzecz na świecie, nie wyobrażam sobie bez niej życia a dlaczego będę udowadniać przy pomocy pięciu ważnych-niepoważnych sytuacji:


1. Poniedziałek rano po niedzielnych poprawinach sobotniej imprezy - nie masz w czym iść do pracy, no i proszę z pomocą przychodzi mała "biała".
2. Wieczorny obiad z potencjalnymi teściami, którzy analizują Twój strój bardziej skrupulatnie niż własne wydatki. Do małej białej nie mają szans się przyczepić. 
3. Spotkanie z profesorem - w białej wyglądasz na grzeczniejszą i mądrzejszą (o ile to jeszcze możliwe).
4. Randka - pod spodem białej koszuli lekko wystający czarny koronkowy biustonosz...
5. Po randce - rano... patrz punkt pierwszy.

 
 
Przekonane?

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
stylistka.3
Czas publikacji:
czwartek, 12 grudnia 2013 22:15

Polecane wpisy